Home राजनीति राजपाको वीरगंजमा लाठी जुलुस प्रदर्शन

राजपाको वीरगंजमा लाठी जुलुस प्रदर्शन

by अंकुश दैनिक
0 views

बीरगंज, ३ असार ।  राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालको घोषित कार्यक्रम अन्तर्गत आईतबारको बन्द सफल बनाउन वीरगंजमा लाठी जुलुस प्रदर्शन गरिएको छ । घण्टाघरबाट निस्केको राजपाको लाठी जुलुस नगरको विभिन्न भाग परिक्रमा गरी पुनः घण्टाघरमा आएर कोणसभामा परिणत भएको थियो । राजपा अध्यक्ष मण्डलका पर्सा संयोजक पुरुषोतमलाल झाको नेतृत्वमा निस्केको लाठी जुलुसमा महासचिव शिव पटेल, रन्जन मिश्रा, प्रेमबाबु पटेल लगायतको नेता कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित पोस्टहरू

नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सुचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई यसले समेट्छ।

हाम्रो टिम

ताजा खबर

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Ads Bee Media Pvt. Ltd.