Home समाचार कतारसँग नेपालको उच्चस्तरमा संवादको प्रयास

कतारसँग नेपालको उच्चस्तरमा संवादको प्रयास

by अंकुश दैनिक
0 views

पुस २६, २०७३- नेपाल र कतारबीच दौत्य सम्बन्ध कायम भएको ४० औं वर्षगाँठको पूर्वसन्ध्यामा परराष्ट्रमन्त्री प्रकाशशरण महतको नेतृत्वको टोली मंगलबार कतार जाँदैछ । महत टोलीले कतारका अमिर शेख तमिम बिन अलथानी, समकक्षी शेख मोहममद बिन अब्दुल रहमान बिन जसिम अल–थानी, श्रम मन्त्री इशाबिन साद अल–जफैल अल–नुएमीसँग कूटनीतिक भेट तथा छलफल गर्नेछ ।

झन्डै चार लाख नेपाली कार्यरत कतारमा नेपालको उच्चस्तरीय संवाद नभइरहेको अवस्थामा यो भ्रमणले नेपाल र कतारबीच दुईपक्षीय सम्बन्धका आयामहरुलाई सृदुढ गर्न/गराउन निकै महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्ने मानिएको छ । ‘लामो समयपछि कतारमा उच्चस्तरको औपचारिक भ्रमण हुन गइरहेको छ,’ कतारका लागि नेपालका पूर्वराजदुत सूर्यनाथ मिश्रले भने, ‘पछिल्लो समयमा धेरै विषय उठेका छन्, तिनलाई अगाडि बढाउन यसले योगदान पुर्‍याउनेछ ।’

 

सम्बन्धित पोस्टहरू

नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सुचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई यसले समेट्छ।

हाम्रो टिम

ताजा खबर

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Ads Bee Media Pvt. Ltd.