Home समाचार दोषीलाई कारवाही गर्न पत्रकारहरुद्वारा प्रजिअ समक्ष माग

दोषीलाई कारवाही गर्न पत्रकारहरुद्वारा प्रजिअ समक्ष माग

by अंकुश दैनिक
0 views

वीरगंज, २४ जेष्ठ ।  प्रेस चौतारी पर्साका अध्यक्ष एवं नेपाल पत्रकार महासंघका उपाध्यक्ष अनुप तिवारीलाई दुव्र्यवहार गर्नेहरुलाई कडा कारवाहीको लागि प्रमुख जिल्ला अधिकारी केशवराज घिमिरे समक्ष आज नेपाल पत्रकार महासंघ पर्साले माग गरेको छ ।
नेपाल पत्रकार महासंघ पर्साका अध्यक्ष श्याम बञ्जाराको नेतृत्वमा गएको पत्रकारहरुको एक टोलीले महासंघका उपाध्यक्ष तिवारीलाई दुव्र्यवहार गर्नेहरुलाई अविलम्ब कानुनी कारवाही गर्न माग गरेको हो । उक्त अवसरमा उपाध्यक्ष तिवारी, मायामितु न्युपाने, सचिव युवराज खडका, प्रेस युनियन पर्साका अध्यक्ष रामनारायण कुर्मी, पत्रकारहरु दिपेन्द्र चौहान, शेखर छतकुली, लालबाबु शेख, उदय दास, निहाल खान, किशोर सिंह लगायत पत्रकारहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित पोस्टहरू

नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सुचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई यसले समेट्छ।

हाम्रो टिम

ताजा खबर

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Ads Bee Media Pvt. Ltd.