वीरगन्ज महानगरपालिकालाई राजपा नेपालको ज्ञापनपत्र

16

बीरगंज,  असार ।  वीरगन्ज महानगरपालिकाको कार्यालयलाई राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालले महानगरको विकासका लागि भन्दै विभिन्न १६ बुदे माग सहितको ज्ञापनपत्र बुझाएको छ ।
बिहीबार ज्ञापनपत्र बुझाउदै राजपाले वीरगन्जमा बन्दै गरेको आधुनिक बसपार्क र फोहोर ब्यवस्थापन केन्द्रको निर्माण कार्य यथाशीघ्र पुरा गर्नु पर्ने , एडिबीको सहयोगमा जारी सडक र नाला निर्माण गर्ने क्रममा खनिएका सडकहरु तत्काल कालोपत्रे गर्नु पर्ने, वीरगन्ज महानगरलाई ग्रीन सिटीको रुपमा बिकास गर्नु पर्ने , महानगरमा समावेश गरिएका नया“ ११ वटा वडाहरुमा बिकास निर्माणको विशेष प्याकेज दिनु पर्ने, गरिब एवं दलित बस्तिमा निशुल्क सोलार बत्ती जडान गर्नु पर्ने, भ्रस्टाचार एवं अनियमिततालाई नियन्त्रण गर्नु पर्ने लगायतका माग गरिएको छ । ज्ञापन पत्र राजपाको नगर कार्य समितिले बिहीबार वीरगन्ज महानगरपालिका कार्यालयका कार्यकारी अधिकृत पिताम्बर अधिकारीलाइ बुझाएको हो ।