नेपाल तुरहा कल्याणद्वारा ११ सदस्यीय समिति गठन

55

संतोष रन्जितकार
वीरगंज, १२ माघ ।
नेपाल तुरहा कल्याण समितिले जिल्ला पर्सा वीरगंज महानगरपालिका वडा नं १७ अलौमा शनिबार भेला सम्पन्न गरेको छ ।
केन्द्रीय अध्यक्ष बिपिन साह तुरहा, उपाध्यक्ष पुनदेव साह तुरहा, कोषाध्यक्ष उमेश साह तुरहा, महासचिव हरिचन्द्र प्रसाद तुरहा, सचिव उमेश प्रसाद साह, सदस्य सुरेश साह तुरहा, दीपेन्द्र साह, राजदेव साह तुरहा, भोला साह तुरहा, सल्लाहकार कृपाशंकर साह तुरहा, जयप्रकाश साह तुरहा, राजु साह तुरहा र संरक्षक प्रमेश्वर प्रसाद तुरहाको उपस्थितिमा सम्पन्न भेलाले अमिका साह तुरहाको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय वडा समिति गठन गरेको हो ।
सो समितिको अध्यक्षमा सुरेन्द्र कुमार तुरहा बरिष्ठ उपाध्यक्षमा सकलदेव साह तुरहा, उपाध्यक्षमा छटु साह तुरहा, कोषाध्यक्ष जगदीश साह तुरहा, सचिव जीवन साह तुरहा, सहसचिव नागिन्द्र साह तुरहा, सदस्यमा शम्भु साह तुरहा, लक्ष्मी साह तुरहा, पासपती देवी, तेतरी देवी, सुनरपती देवीलाइ नियुक्त गरेको थियो ।