कर्मचारीद्वारा दुई विरुद्ध चार गोलले जनप्रतिनिधिलाई पराजित

37

वीरगन्ज, १० फागुन ।
जनप्रनिधिहरुलाइ ६९ औं प्रजातन्त्र दिवसको अवसरमा सम्पन्न भएको मैत्रीपुर्ण फुटबल प्रतियोगीतामा कर्मचारीहरुको टिम बिजयी भएको छ । कर्मचारी मिलन केन्द्रपर्साले शुक्रबार दिउसो आयोजना गरेकोे मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलमा कर्मचारीहरुको टिम बिजयी भएको हो । वीरगन्जको नारायणी रंगशालामा भएको मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलमा कर्मचारीहरुको टिमले स्थानीय जनप्रतिनिधीहरुको टिमलाइ दुइका विरुद्ध चार गोलले पराजित गरेको थियो । मैत्रीपूर्ण खेलमा स्थानीय तहका जनप्रतिनिधीहरुको नेतृत्व वीरगन्ज महानगरपालिकाका मेयर विजय सरावगीले र कर्मचारीहरुको नेतृत्व पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद भट्टराइले गर्नु भएको थियो । खेलको सुरुमै जनप्रतिनिधिहरुको टिमबाट शियानन्द चौहानले पहिलो गोल गरेको २०मिनेपछि डिएरीया जनप्रतिनिहरुको खेलाडिबाट भएको आत्मघाती पेनाल्टीमा कर्मचारीको तर्फबाट टार्जन कुवरले गोल गरेपछि दुबै तर्फको खेल आक्रामक भएको थियो । जन प्रतिनिधिहरुको तर्फबाट दोश्रो गोल राधेश्याम प्रसाद थारुले प्रहार गरेका थिए भन्ने कर्मचारीहरुको तर्फबाट राजेश दत्तले २ गोल र गोपी कोइरालाले एक गोल गरेका थिए । जनप्रतिनिहरुको टिममा जिल्ला सवन्य समितिका सभापति नेकमहमद अंसारी ,ठोरी गाउपालिकाका अध्यक्ष पिएल श्रेष्ठ लगायतका जनप्रतिनिहरुको सहभागीता रहेको थियो भने कर्मचारीहरुमा महानगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत डा. भिष्मकुमार भूसाल, वीरगंज भन्सार कार्यालयका बरिष्ठ प्रशासक श्याम प्रसाद भण्डारी, प्रमुख सेनानी श्रीजन बहादुर मल्ल, प्रहरी उपरिक्षक रेवती ढकाल लगायतका कर्मचारीहरुको सहभागीता रहेको थियो ।


सौहार्दपुर्ण सम्पन्न भएको खेल पश्चात बिजयी खेलाडिहरुलाई पदक, शिल्ड तथा २५ हजार रुपैया पुरस्कार बितरण वीरगन्ज महानगरपालिकाका प्रमुख विजय कुमार सरावगी, जिल्ला समन्वय समितिका सभापति नेकमहमद अंसारी र पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद भटराईले बितरण गर्नुभएको थियो । पुरस्कार बितरण कार्यक्रममा बोल्दै नगर प्रमुख बिजय कुमार सरावगीले धेरै दिन पछि मैत्रीपुर्ण खेल भएको र यसलाई निरन्तरता दिइराख्नु पर्ने बताउनु भएका थिए । कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद भट्टराईले खेलमा जो बिजय भएपनि यसको खुसी सबै मिलेर बाट्नु पर्ने बताउंदै विजयी पुरस्कारको राशीबाट सबै मिलेर होलिमिलन समारोह कार्यक्रम गर्ने घोषणा समेत गर्नुभएको थियो ।