वीपी कोइराला युवा विकास मञ्च पर्साद्वारा कार्यसमितिलाई पूर्णता

40

सन्तोष रन्जितकार
वीरगंज, २० भदौ ।
वीपी कोइराला युवा नेतृत्व विकास मञ्च पर्साले कार्यसमितिलाई पूर्णता दिएको छ । मञ्चका अध्यक्ष हरिन्द्र यादवले शनिबार पर्साका सक्रिय युवाहरूलाई विभिन्न पदमा पदीय जिम्मेवारी प्रदान गर्दै कार्य समितिलाई पूर्णता दिएका हुन् । यादवले दिएको जिम्मेवारी अनुसार बरिष्ठ उपाध्यक्षमा दिपक कुमार साह कानु, उपाध्यक्षमा जन्मजय महतो तत्वा,दामोदर यादव र मुना कुमार यादव,सचिवमा जय प्रकाश प्रसाद गुप्ता, सहसचिवमा दिपेश श्रीवास्तव,अमित कुमार पटेल,रन्जन चौरसिया र राजिव गुप्ता,कोषाध्यक्षमा प्रिती सिंह रहनुभएको छ ।
त्यसैगरि समितिको अन्य सदस्यहरुमा क्रमशस् सम्पत कुशवाहा ,राहुल गुप्ता, अमित चौरसिया,अनिल साह,निलम साह,सुनिता श्रेष्ठ ,अन्जन गुप्ता,अनिल कुमार चौरासीया,राहुल श्रीवासतव,पप्पु गिरि,पार्वती भण्डारी ,राजा गुप्ता,रबि प्रकाश पण्डित र रन्जित पटेल
रहनुभएको सदस्य राहुल कुमार गुप्ता ले जानकारी दिनुभयो ।
वीपी कोइराला युवा नेतृत्व विकास मञ्च जननायक विश्वप्रसाद कोइरालाको लोकतान्त्रिक समाजवादप्रति आस्था राख्ने विद्याथीहको नेतृत्व तथा व्यक्तित्व विकासका लागि स्थापना भएका युवाहरूको संस्था हो । विगत १० बर्षदेखी मञ्चले देशभरका युवाहलाई संगठित गदै विचारगोष्ठी अन्तरक्रिया र प्रशिक्षण लगायतका कार्य गदै युवाहरुको नेतृत्व विकास गदै आईरहेको छ ।
मञ्चले देशभर संजाल विस्तार गरिरहेको सदस्य राहुल कुमार गुप्ताले जानकारी दिनुभयो ।
उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि विपी कोइराला युवा नेतृत्व विकास मञ्चका प्रदेश २ का सम्पर्क व्यक्ति मनोहर साह र विशिष्ट अतिथी जिपी कोइराला फाउण्डेशनका सचिव धिरज गुप्ताको पनि उपस्तिथि रहेको थियो ।