नेबिसंघद्वारा बिपि जयन्तीकाे उपलक्ष्यमा वृक्षारोपण

38

बिरगंज ।
महामानव बिशेश्वर प्रसाद काेईरालाकाे १०७औं जयन्तीकाे उपलक्ष्यमा नेबिसंघ ठाकुर राम बहुमुखी क्याम्पस एकाई समितिद्वारा बिपिकाे तस्बिरमा फूलमाला अर्पण गर्दै वृक्षारोपण गरेको छ ।

साे कार्यक्रमकाे प्रमुख अथिति पुर्व सासंद अनिल रङ्गटा, अतिथि नेपाली कांग्रेस पर्साका काेषाध्यक्ष ईम्तियाज आलम, प्रदेश सदस्य उमेदवार रामनारायण कुर्मी, महाअधिवेसन प्रतिनिधि असाेक गुप्ता, नेपाली कांग्रेस का पुर्व नगर अध्यक्ष महाेमद साहबुदिन, पुर्व क्यामपस प्रमुख प्रमाेद कुशुवाहा, उप प्रध्याप्क दिपेन्द्र यादव, पुर्व सहायक क्याम्पस प्रमुख तथा नेका जिल्ला सह सचीव राेसन लामिछाने, प्रध्यापक कनहैया झा, जिपि फाउन्डेसनका सचिव मनाेहर साह, नेविसंघ पर्साका पुर्व अध्यक्ष राकेश यादव, नेपाल कांग्रेसका वडा न १५ अध्यक्ष उमेदवार मनाेज पटेल, नेविसंघ पर्साका सभापति विकास तिवारी, केसव मिश्रा, बावुनन्द पटेल, अनजन गुप्ता, राहुल शर्मा, बिटु पटेल रवि साह श्रीराम शराफ लगाएको उपस्थित रहेकाे थियो।