बैंकहरुमा सामाजिक दुरी कायम नभएको गुनासो

128

सन्तोष रंजितकार,
बिरगंज ।

बैंकहरुमा सामाजिक दुरी कायम नभएकाेले सर्वसाधारण चिन्तित भएका छन।
जिल्ला प्रशासन कार्यलय पर्साले लगाएको निशेधाज्ञा सबैले मान्नु पर्ने हुन्छ तर पनि जनताले बैंक बाट आफ्नो रकम लिन सास्ती खेप्नु परेको पैसा निकाल्न आउने एक ब्यक्तीको भनाइ रहेको छ । बैंक खोलेको छ सामाजिक दुरी कायम गरिएको छैन कोरोनाको संक्रमण कसैलाई छ कि छैन भन्ने कुरा थहा हुन्न यस्तो भिडमा पनि कोरोनाको त्रास खेप्दै बैंक बाहिर पालो पर्खिनु परेको छ, बैंक ब्यवस्थापनले कुनै ब्यवस्था नगरिएको गुनासो सेवाग्राहीले पोखे।

आइतबार संचालनमा आएका एभरेस्ट बैंक लिमिटेड र कामना सेवा बिकाश बैंक बिरगंजले सेवाग्राहीहरुको स्वास्थ संग खेलवाड गर्दै जथाभावी लाइन लगाइ भिडभाड गराइ समाजिक दुरी कायम हुनु पर्ने सो न भैइ कारोबार गर्दै आएको पाइएको छ ।

असुरक्षित लाईनमा सेवाग्राही नै असुरक्षित भएको हुदाहुँदै पनि सो बैंक का कर्मचारीहरु कति को सुरक्षित होला भनी बुझ्न खोज्दा त्यहाका कर्मचारी तैचुप मैचुप भएका छ्न् ।