हिन्दू परिषद नेपालद्वारा १०१ सदस्यीय बड़ा कमिटी गठन

46

बिरगंज।

हिन्दू परिषद नेपालले शुक्रवार बिरगंज महानगरपालिका बड़ा न.१ मा १०१ सदस्यीय बड़ा कमिटी गठन गरेको छ।श्री लक्ष्मीनारायण मन्दिरको प्रांगणमा हिन्दूवादी अगुवाहरुको बृहत भेलाले विश्वनाथ कंठको अध्यक्षता गठित कमिटिको उपाध्यक्षमा लालबाबु गुप्ता,सचिव अमित श्रीवास्तव,सह-सचिव बिकास साह,कोषाध्यक्ष मेघराज सहनी,सदस्यहरुमा दीपक कर्ण, रवि कर्ण, धर्मेन्द्र पटेल,रवि सिंह,पवन गुप्ता,दीपेन्द्र पटेल,मुना पटेल,मुरारी पटेल,रबीन्द्र सहनी, मुकेश साह,रोशन पटेल,राजेश कानू, श्यामबाबू कानू, सुनील पंडित,शम्भू कुर्मी, रामबाबू सरार्फ,मदन कर्ण,जितेंद्र ठाकुर,बिजय तेली, अनुज कर्ण, सोनू तुरहा, रवि तुरहा,मनीष चौरसिया, संदीप श्रीवास्तव, रंजीत सोनार,लम्बोदर लाल कर्ण, मदन कुर्मी, दशरथ ठाकुर, जितेंद्र कुर्मी, भरत गुप्ता, जुगुत किशोर शर्मा,रामबाबू कलवार, भोला तिवारी,रामसूरत पटेल,कृष्ण साह,धुरुब गुप्ता, पिंटू कानू,बिशाल साह,सुजीत गुप्ता,श्याम गुप्ता, लालबाबु कुर्मी, अजय कर्ण, सागर साह,बिशाल कुमार,अजित कुमार, सरोज साह,संतोष कुमार, श्रीराम कुमार, महेश कलवार सहित रहेका छन।


सम्पूर्ण लाई बधाई एवं शुभकामना दिदै हिन्दू परिषद नेपालका केन्द्रिय अध्यक्ष संतोष पटेलले संगठन बिस्तार, धार्मिक एवं सामाजिक कार्य गर्न सुझाव दिएका थिए।