Home समाचार रौतहटमा एक पुरुषको शव बरामद

रौतहटमा एक पुरुषको शव बरामद

by अंकुश दैनिक
0 views

सत्येन्द्र प्रताप सिंह
रौतहट, २९ असोज ।
रौतहटमा विहिवार फेरी एक जना पुरुषको शव फेला परेको छ । रौतहट जिल्लाको गौर नगरपालिका ५ बरहवा पुल नजिकै रहेको घनश्याम अग्रवालको घर अगाडि सडक छेउमा अन्दाजी ३५ वर्षका पुरुषको शव मृत अवस्थामा फेला परेको हो ।
मृत अवस्थामा फेला परेको पुरुषको सनाखत हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ । मृत्क लाशलाई अहिले जिल्ला अस्पताल गौरमा राखिएको छ । लाश चिन्ने व्यक्तिलाई आफना परिचय सहित जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा सम्पर्क गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय गौरले परिवारजनलाई आग्रह गरेको छ ।

सम्बन्धित पोस्टहरू

नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सुचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई यसले समेट्छ।

हाम्रो टिम

ताजा खबर

@2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Ads Bee Media Pvt. Ltd.